O společnosti

Stavební Společnost JVAgro Morava s.r.o. byla založena na počátku roku 2004 a je stabilním a spolehlivým dodavatelem kompletních stavebních prací.

Stavby realizujeme jak pro privátní stavebníky, tak i veřejné investory. V oblasti občanského stavebnictví se zaměřujeme na výstavbu novostaveb rodinných domů, stavební rekonstrukce a úpravy interiéru budov a bytů. V oblasti průmyslového stavebnictví se zaměřujeme na výstavby nemovitostí určených k podnikání, výstavbu průmyslových, skladovacích a administrativních objektů, objektů určených k ubytovacím a stravovacím službám, objektů k obchodním a prodejním službám, provádíme opravy komunikací, výstavby zpevněných ploch, dále se zabýváme zemními pracemi a výstavbou inženýrských sítí.

Jednou z našich hlavních činností je také zaměření na zateplování objektů a výstavbu a pronájem lešení u všech typů nemovitostí. K výstavbě používáme moderní stavební technologie, poskytujeme vysoký standard kvality námi dodávaných stavebních prací, stavíme rychle a přesně. K našim zákazníkům přistupujeme zcela individuálně pro dokonalý výsledek jejich stavebního záměru a představ. Působení naší stavební společnosti se neomezuje pouze na region střední a Severní Moravy, nýbrž realizujeme své zakázky na celém území Čech, Moravy a Slezska.

DOKUMENTY